içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

http://www.maraskenthaber.com

Bugun...

Çağlayan Cerit’te Aşevi Ve Sosyal Market Açılışı Yapıldı

Tarih: 12-04-2021

Çağlayan Cerit’te Aşevi Ve Sosyal Market Açılışı Yapıldı

Aşevinden 450  ihtiyaç sahibi yaşlı vatandaşa  sıcak yemek verilecek. Sosyal Market’te ise ihtiyaç sahipleri gıda ve giyecek ihtiyaçlarını karşılayacak. 

 

 Aşevi ve Sosyal Market  Açılışında bir konuşma yapan  Çağlayancerit İlçe Kaymakamı Özgür İşçimen şunları söyledi; “ İlçe Kaymakamlığımız ve Belediyemizin katkıları ile Aşevi  (mavi renk) ve Maraş da ilk defa hayata geçirilen Sosyal Market  hizmetlerinin açılışlarını yapıyoruz. 

 

“ Sayın Başkanım, değerli siyasi parti temsilcilerimiz,  kıymetli kurum amirlerim saygıdeğer muhtarlarımız ve gazilerimiz öncelikle herkesi en kalbi duygularımla selamlıyorum.  Bizlerle bu heyecanı paylaşıyor olmanızdan ve açılışımıza teşrif etmenizden dolayı burada bulunanlara teşekkür ediyorum. Aşevi projemiz kapsamında yıl  sonuna kadar  450 ihtiyaç sahibi yaşlı vatandaşlarımıza  sıcak yemek sağlayacağız.  Projemizi  kısa sürede bakanlığa sunduk” dedi.   

 

 

1 MİLYON LİRALIK İHALE BEDELLİ PROJE HAYATA GEÇİRİLDİ 

 

İşçimen konuşmasını şöyle sürdürdü; “1 Milyon  TL’ lik ihale bedeliyle bu hizmetimizi gerçekleştireceğiz. Aynı zamanda sosyal market projemiz ile  ihtiyaç sahibi hanelerin kendi  istek  ve taleplerine binaen ücretsiz olarak alış veriş imkanı sağlanacak. Gerçek ihtiyaç sahiplerine devlet  eliyle gıda ve kıyafet  ürünleri ulaştıracağız. Ramazan ayının marifeti ve bereketi üzerimize olsun. Sosyal marketimizi daimi kılmak adına yardımlarınızı ve desteklerinizi bekliyoruz. İlçemizin topyekûn kalkınması  adına başta belediye başkanımız ve siyasi parti temsilcileri üzerine düşen  yatırım ve kaynakları  sağlamasıyla, devletimizin öncülüğünde  ilçemizde yeni  bir ruh yeni  bir diriliş başlamıştır. Rabbim birliğimizi dirliğimizi daim etsin, sosyal marketimiz sürdürülebilir olmasına  gerek ilçemizden gerekse Kahramanmaraş’lı   hayırseverlerin desteğini beklemekteyiz. Hep birlikte başaracağız. Biz büyük bir aileyiz sizleri saygı ile selamlıyorum. Haydi  bismillah açılışımıza” dedi. 

 

FACEBOOK YORUM
Yorum